Owczarek szkocki długowłosy Collie Rough - szczenięta. FCI, ZKwP

5 000,00 zł

sprzedam


Owczarek Żyrardów, szkocki Żyrardów, długowłosy Żyrardów, Collie Żyrardów, Rough Żyrardów, szczenięta. Żyrardów, FCI, Żyrardów, ZKwP Żyrardów

W naszej hodowli InkJet Heart FCI 10 marca 2022 roku przyszły na świat szczeniaki owczarka szkockiego długowłosego (Collie Rough) o umaszczeniu:
- trójbarwnym tzw. tricolor, z intensywnymi czarnymi podpaleniami na głowie i łapach tu mamy 3 pieski i 1 suczkę. Pamiętajmy, że bohaterem książki pisarza Erica Knighta jest właśnie suczka o tej barwie.
- blue merle, czyli odmiana niebiesko marmurkowa tu mamy 1 suczkę i 2 pieski.

Szczeniaki i ich mama są wychowywane w mieszkaniu, przebywają z nami 24/7 i są bardzo kontaktowe. Jesteśmy kompletną rodzinką tzn. dzieci, kanarki, kot i nasza Nella.
Rodowód ZKwP /FCI jest gwarancją pochodzenia i czystości rasy. Nasz rodowód mamy szczeniąt sięga aż do początków rasy, tak jak i ojca szczeniąt.
Nasza sunia Nigella In Pleno o umaszczeniu tricolor, pochodzi z jednej ze znanych hodowli w Polsce. HD"A" MDR1 , N/N. Ojciec szczeniąt Old Golden Gates Explorer Silver o umaszczeniu blue merle właściciel Silvera hodowla STARCOLLIE FCI ( Polska ) też jednej ze znanych hodowli w Polsce. MDR1 +/-, Mielopatia degeneracyjna exon2 N/N, rcd2- PRA N/N, IPD N/N
HD "A" ED 0/0
Dla szczeniąt szukamy kochających i odpowiedzialnych właścicieli ( Pamiętaj nasze psy to prawdziwi członkowie przyszłych rodzin). Prosimy o przemyślane decyzje.
Wszystkie szczenięta są sprzedawane z umową.
Nie sprzedajemy pośrednikom.
Nie sprzedajemy bez rodowodu!
UWAGA! Ważne: Nie wysyłać SMSów! Nikt na nie odpisuje. Proszę dzwonić na podany numer telefonu.
Zapraszamy do rezerwacji i zakupu.
Więcej informacji udzielę telefonicznie i po zakupie zawsze będę służyć Państwu pomocą i dobrą radą.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Państwu czytającym ten długi opis dobrego wyboru jakim jest nowy członek Waszej rodzinki. Pamiętajcie że Wasz ukochany członek rodziny będzie z Wami na dobre i złe.

Właściciel:
Izabela Kaczmarek

Facebook: Inkjet Heart hodowla owczarka szkockiego.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 423

nr ogłoszenia: 22685