Pracownik sprzątający z orzeczeniem Adamowice k. Mszczonowa

inne


Pracownik Żyrardów, sprzątający Żyrardów, orzeczeniem Żyrardów, Adamowice Żyrardów, Mszczonowa Żyrardów

EZT to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości maszynowego hali oraz terenu zewnętrznego (w razie potrzeby - zastępstwa za pracownika sprzątanie również biur toalet) w Adamowicach k. Mszczonowa.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Mile widziany stopień umiarkowany i znaczny.

Oferujemy:

zatrudnienie w stabilnej firmie na dłuższy okres
umowę o pracę
pracę na zmianę ranną od 6.00 do 12.00
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
przeszkolenie
niezbędne narzędzia pracy
wolne weekendy
pracę w zgranym zespole
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem: 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.
Ważne do: 2024.02.08, wyświetleń: 404

nr ogłoszenia: 22648