Pracownik ochrony z orzeczeniem Adamowice k. Mszczonowa

3 010,00 zł

inne


Pracownik Żyrardów, ochrony Żyrardów, orzeczeniem Żyrardów, Adamowice Żyrardów, Mszczonowa Żyrardów

"EZT" to firma z dużym doświadczeniem w świadczeniu usług ochrony osób i mienia. Aktualnie poszukujemy pracownika ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności do obiektu w Adamowicach (ochrona, obchody, kontrola ruchu na obiekcie). Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością. Pracując u nas możesz liczyć na stabilne zatrudnienie.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Nie wymagamy wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

Wymagana niekaralność.

Oferujemy:

umowę o pracę
zmiany od 7.00 do 7.00
zmiany po 24 h - 0k. 7 dyżurów w miesiącu
zatrudnienie na cały etat
dodatek nocny
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
umundurowanie
przeszkolenie
pracę w stabilnej firmie na spokojnym obiekcie
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem: 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 458

nr ogłoszenia: 22645